O nas

Nasza firma działa na bydgoskim i ogólnokrajowym rynku od ponad 10 lat. Prowadzimy aktywność w dziedzinie elektroniki, telewizji przemysłowej i obsługi informatycznej. Prowadzimy także aktywność w dziedzinie usług internetowych. Informatyka jest najszybciej rozwijającą się branżą. Każdy miesiąc to kolejne rewolucyjne technologie, nowe trendy. My je śledzimy i staramy się nadążać za zmianami.

 

 

W ramach obsługi internetowej wyróżniamy następujące dziedziny:

 

1. Aktywacja konta WWW i e-mail

 

Proponujemy umieszczenie państwa strony oraz kont e-mail na naszym firmowym serwerze. W zależności od wyboru konkretnego adresu www, darmowo pośredniczymy w rejestracji domeny lub bez dodatkowych opłat uaktywniamy wasz adres na naszej domenie. Cena uaktywnienia danego konta uzależniona jest od wybranego pakietu internetowego.

 

2. Projekt i kompleksowe wykonanie serwisu WWW

 

Nasi graficy i webmasterzy są do waszych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaproponują jak najbardziej atrakcyjny wygląd i oprawę graficzną waszej witryny w internecie. Dzięki temu w zależności od potrzeb wasza strona może być w pełni animowana oraz na bieżąco aktualizowana.


3. Utrzymanie i opieka na stronami w sieci

 

Na wykonaniu waszego serwisu internetowego nasz praca się nie kończy. Aby sprostać bieżącym wymaganiom serwer jest monitorowany 24 godziny na dobę. W przypadku jakichkolwiek awarii nasi informatycy podejmą natychmiastowe działanie. Jest oczywiste, że wasza firma ustawicznie rozwijając się poszerza swoją ofertę. Dlatego wasza witryna internetowa również powinna ulegać zmianom. Aktualizacja w ramach wybranego pakietu jest zawarta w kosztach utrzymania rocznego. Dodatkowa opłata może wiązać się tylko z przebudową całego serwisu.